"On i Ona - dwa żywioły przedsiębiorczości" ART OF TRAINING na 10 urodzinach Inicjatywy Firm Rodzinnych

W dniu 11 listopada 2017 r. organizowaliśmy oraz współprowadziliśmy panel dyskusyjny na temat "On i Ona - dwa żywioły przedsiębiorczości". Gośćmi tego wydarzenia byli m. in: Krystyna Mazurówna - tancerka, choreografka i pisarka, Monika Kamieńska - Dyrektor Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych, Bianca Beata Kotoro - Dyrektor Instytutu Psychologicznego w Warszawie, Piotr Chomczyński - socjolog oraz Agnieszka Grys - coach i trener.

Wspieramy Festiwal Łódź Miastem Kobiet

W ramach nocy kobiet Monika Mularska-Kucharek poprowadziła warsztat "Kobiety nie dajmy się przygnębieniu! Jak czerpać radość z życia i pokonywać trudności."

Difinansowanie szkoleń

We wrześniu 2017r. uruchomiony został program dofinansowania usług szkoleniowych poprzez bony rozwojowe. Wsparcie to jest adresowane dla mikro, małych (80% dofinansowania) i średnich (70 -80% dofinansowania) firm.

Jako firma certyfikowana jesteśmy upoważnieni do prowadzenia takich usług.

Zapraszamy do nas.

Dobierzemy odpowiednie szkolenie dla Twojej firmy.

Certyfikaj jakości

W sierpniu 2017r. odbył się w naszej siedzibie audyt potwierdzający wysoką jakość naszych usług szkoleniowych. W jego wyniku otrzymaliśmy certyfikat upoważniający nas do posługiwania się Znakiem Jakości TGLS Quality Allian