SZTUKA EFEKTYWNEJ AUTOPREZENTACJI - JAK POKONAĆ TREMĘ I ZBUDOWAĆ SWOJĄ WIARYGODNOŚĆ?!

Zapraszamy Państwa do udziału w dwudniowym szkoleniu (6-7.12.2018) prowadzonym przez znaną i cenioną prezenterkę telewizyjną Magdalenę Michalak.

Magdalena Michalak od 1993 roku prowadzi programy telewizyjne dla TVP. Posiada również wieloletnie doświadczenie jako konferansjer oraz aktor.
Od wielu lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc szkolenia, warsztaty oraz udzielając konsultacji z zakresu wystąpień publicznych i autoprezentacji.

Podczas szkolenia dowiecie się Państwo jak:
- zaplanować interesujące wystąpienie i prezentację
radzić sobie z tremą i lękiem przed wystąpieniem
- wzbudzić zainteresowanie u słuchaczy
- budować swoją wiarygodność podczas wystąpienia
- świadomie operować głosem by wzmocnić swoją intencję
- udoskonalić pracę aparatu mowy
- jak wzmocnić swój przekaz odpowiednią mową ciała
- jak radzić sobie z trudnymi pytaniami i sytuacjami podczas wystąpień

Efekt szkolenia: opanowanie warsztatu profesjonalnego mówcy oraz wzmocnienie  efektywności prezentacyjnej wobec słuchaczy, klientów i pracowników. Korzyść: skuteczne i satysfakcjonujące wystąpienia publiczne!

KOSZT
960 zł netto
Możliwość dofinansowania 80% kosztów szkolenia.

TERMIN
6-7.12.2018 r. (czwartek - piątek, w godz. 8:00- 16:00)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: biuro@artoftraning.pl, tel.: 600-152-004, 606-687-123

Spotkanie z ciekawymi świata i aktywnymi seniorami.

O seksualności i miłości w wieku dojrzałym opowiadały autorki "Srebrnego Tabu" Monika Mularska-Kucharek i Monika Kamieńska.

Promocja "Srebrnego Tabu" w Pałacu Biedermana

Przedstawiamy fotorelację z promocji książki "Srebrne Tabu", która odbyła się 28 maja 2018 r. w Pałacu Biedermana w Łodzi.

"On i Ona - dwa żywioły przedsiębiorczości" ART OF TRAINING na 10 urodzinach Inicjatywy Firm Rodzinnych

W dniu 11 listopada 2017 r. organizowaliśmy oraz współprowadziliśmy panel dyskusyjny na temat "On i Ona - dwa żywioły przedsiębiorczości". Gośćmi tego wydarzenia byli m. in: Krystyna Mazurówna - tancerka, choreografka i pisarka, Monika Kamieńska - Dyrektor Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych, Bianca Beata Kotoro - Dyrektor Instytutu Psychologicznego w Warszawie, Piotr Chomczyński - socjolog oraz Agnieszka Grys - coach i trener.

Wspieramy Festiwal Łódź Miastem Kobiet

W ramach nocy kobiet Monika Mularska-Kucharek poprowadziła warsztat "Kobiety nie dajmy się przygnębieniu! Jak czerpać radość z życia i pokonywać trudności."

Dofinansowanie szkoleń

We wrześniu 2017r. uruchomiony został program dofinansowania usług szkoleniowych poprzez bony rozwojowe. Wsparcie to jest adresowane dla mikro, małych (80% dofinansowania) i średnich (70 -80% dofinansowania) firm.

Jako firma certyfikowana jesteśmy upoważnieni do prowadzenia takich usług.

Zapraszamy do nas.

Dobierzemy odpowiednie szkolenie dla Twojej firmy.

Certyfikaj jakości

W sierpniu 2017r. odbył się w naszej siedzibie audyt potwierdzający wysoką jakość naszych usług szkoleniowych. W jego wyniku otrzymaliśmy certyfikat upoważniający nas do posługiwania się Znakiem Jakości TGLS Quality Allian